پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان ؛ گفت


رتبه اول کاهش تصادفات جاده‌ای کردستان در ده ماهه اول سال جاری

تاریخ انتشار: 1398/11/08

رتبه اول کاهش تصادفات جاده‌ای  کردستان در ده ماهه اول سال جاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  کردستان، استاندار کردستان در شورای برنامه جامع کاهش و راهبری تصادفات استان با بیان این مطلب که اختلافات بین دستگاه‌ها گاهی موجب کم کاری در انجام ماموریت‌های محوله می‌شود گفت: ما در مقابل جان و امنیت مردم مسئولیت داریم.
بهمن مرادنیا با انتقاد از عدم انجام مصوبات قبلی شورای ترافیک و شورای راهبری کاهش تصادفات گفت: تا کاری به اتمام نرسیده مصوبه دیگر را مطرح نکنید.
وی از صداوسیمای مرکز کردستان خواست با پخش خبرات امید آفرین همچون کاهش تصادفات جاده‌ای موجبات امید آفرینی را در جامعه فراهم کنند.
سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان هم در این جلسه از کاهش ۴۰ درصدی آمارتلفات جاده‌ای در کردستان خبر داد و گفت: بیشترین آمار تصادفات مربوط به راه‌های فرعی وراه‌های روستایی است.
مدیر کل صداوسیمای مرکز کردستان هم ساماندهی دستفروشان ووضعیت ترافیک سنندج را از مهمترین مطالبه‌های مردم عنوان کرد و از مسئولین تقاضا کرد این مطالبه به حق مردم را عملی کنند.
جعفر عبدالملکی همچنین از آمادگی این مرکز برای تولید و پخش برنامه‌های مختلف در راستای فرهنگ سازی ورعایت مقررات راهنمایی و رانندگی خبر داد.
سید البرز حسینی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کردستان هم در این شورا با ارائه گزارشی از آمار وارقام تصادفات جاده‌ای گفت:: کردستان در ده ماهه اول سال جاری رتبه اول کاهش تصادفات جاده‌ای  کردستان را به خود اختصاص داده است.
حسینی افزود: در این میان رانندگان بی سواد بیشترین آمار تصادفات را دارندمشخصات:
نظرات: *