پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیجاده‌ها ی کردستان باید در یک حد استاندارد و مطابق با میزان ترافیک باشد

تاریخ انتشار: 1398/10/19


جاده‌ها ی کردستان باید در یک حد استاندارد و مطابق با میزان ترافیک  باشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان  آیت‌الله حسینی شاهرودی نماينده ولي فقيه در استان كردستان صبح  امروز در دیدار با مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان اظهار داشت: 26 آذرماه در بیعت و تعهد نیروهای حمل و نقل در فرمان امام(ره) برای تخلیه و رساندن بار به ملت عزیز ایران مایه افتخار است.
وی افزود: بهترین مردم کسانی هستند که نفعشان برای مردم بیشتر است و بهترین مردم در میدان مسابقه آن‌هایی هستند که در معیارهای صحیح عقلانی و الهی باشند.
ایشان در ادامه حمل و نقل را  از بزرگترین شاخصه‌های نعمت برای هر جامعه‌ای محسوب می‌شود، عبادت فقط نماز و روزه نیست بلکه هر عمل دنیوی و اخروی که از نظر کارشناسی صحیح و براساس وظیفه شناخته شد و قصد قربت الهی در آن لحاظ شود، تمام آن عبادت است.
وی تصریح کرد: مسئله حمل و نقل زوایایی دارد و بخشی از آن نیروی انسانی است که افرادی مومن، متعهد و آماده با کار هستند و بخشی دیگر نیز به‌ وسیله و امکانات این نیروی مومن بر می‌گردد.
نماینده ولی‌فقیه در کردستان  گفت: ما امروز در یک شرایط عادی نیستیم بلکه در شرایطی هستیم که دشمن از هر طریقی قصد آسیب رساندن به ما را دارد لذا مسئولان باید مشکلات را برای نیروی انسانی که در حمل و نقل کار می کند، برطرف سازند و زمینه موفقیت کارش را فراهم کنند.
وی  با بیان اینکه آنچه مربوط به جاده‌هاست باید در یک حد استانداردی مطابق با میزان ترافیک جاده باشد افزود: سیستم مسئله حمل و نقل در هر کشوری مایه پیشرفت آن کشور و برای جامعه نقش حیاتی دارد و مایه آبروی همه و حتی مایه آبرو در سطح بین‌المللی است لذا امید است که مسئولان در هر مقامی که هستند به این مسئله بیش از پیش اهمیت دهند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان  گفت: در حال حاضر بیش از 15 هزار و 500 راننده با دارا بودن هشت هزار و 600دستگاه انواع خودرو از بخش بار و مسافر(کامیون، اتوبوس ،  مینی بوس و سواری) و سایر در سطح استان مشغول به‌ کار هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان  تصریح کرد: در هشت ماه گذشته 70هزار تن آسفالت برای انجام روکش و لکه‌گیری راه‌های استان مصرف شده است.
در پایان این دیدار به‌منظور  گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری که از 26 آذرماه تا یکم دی ماه است، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان به همراه جمعی از پرسنل این سازمان با حضور مزار شهدای سنندج، با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه به روح بلند شهیدان و امام شهدا، با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره ) و شهدا والامقام تجدید میثاق کردند.مشخصات:
نظرات: *